Poekott emadepäevaks

9,00 

Disainime täpselt sinu soovile. Anna meile teada, mida sooviskid kotile. Mis värve, mis pilte jne. Aitame otsida sobiliku pildi.

Kas soovid oma emale kinkida midagi erilist ja praktilist emadepäevaks? Tutvustame meie suurepärast poekotti, mis on justkui loodud selleks, et kanda kaasas kõiki vajalikke asju stiilsel ja mugaval viisil.

Meie poekott on mõõtmetega 41 x 37 cm, mis teeb selle ideaalseks igapäevaseks kasutamiseks – olgu selleks siis poeskäik, rannapäev või lõbus väljasõit. Kuid mis teeb selle eriliseks, on võimalus lisada peale ema nime, tema lemmikteksti või isegi pildi! Kasutame kvaliteetseid trükimeetodeid, et tagada piltide ja tekstide vastupidavus ka pikaajalisel kasutamisel.

Kui soovid, on meil saadaval ka mõned valmisdisainid, kuid kui need ei vasta täpselt sinu ootustele, pole probleemi! Me oleme valmis looma  just sellise poekoti, nagu sina soovid. Anna meile teada oma soovidest ja me teeme need teoks!

Tee oma emale see emadepäev eriti meeldejäävaks ning kingi talle midagi, mis on nii stiilne kui ka isikupärane. Tellimine meie e-poest on lihtne ja mugav ning me tagame, et sinu poekott jõuab sulle õigeaegselt kätte. 

Toote valmimisaeg 2-5 tööpäeva. 

NB! Kui soovid teha suuremat tellimust kirjuta info@emmirent.ee

 

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet
Jätka ostlemist
0