Näomaalingud

0,00  / Päev

Vali kuupäevad

Kokku: 

Kas soovite muuta laste peo või ürituse eriliseks ja meeldejäävaks? Siis olete jõudnud õigesse kohta! Meie näomaalija pakub professionaalseid ja lõbusaid näomaalinguid, glitter-tattoosid ja kauneid henna-tattoosid igas vanuses lastele.

Näomaalingud on suurepärane võimalus lastele väljendada oma loovust ning muuta nende päev eriti eriliseks. Meie näomaalija loob imelisi kujundusi vastavalt laste soovidele ja teemadele, olgu selleks siis lemmiktegelased, loomad või muinasjututegelased.

Lisaks näomaalingutele pakume ka säravaid glitter-tattoosid, mis lisavad sära ja glamuuri igale peole. Meie lai valik erinevaid kujundusi ja värve tagab, et iga laps leiab endale midagi meelepärast.

Ja kui otsite midagi erilist ja kestvat, siis pakume kaunite henna-tattoode teenust. Henna-tattood on kaunid ja ajatud ning pakuvad lastele võimalust väljendada oma individuaalsust ja stiilitunnet.

Meie eesmärk on pakkuda teile ja teie lastele unustamatuid ja lõbusaid kogemusi. Tuleme kohale igasugustele üritustele – sünnipäevad, lasteaiapidud, kooliüritused ja palju muud.

 

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet
Jätka ostlemist
0